Better gifting means better living
Το Garden in a box είναι μια πιο φρέσκια ματιά, μια πιο οικολογική και σύγχρονη απάντηση στην ανάγκη να στείλουμε ένα φυτό για να ευχηθούμε, να ευχαριστήσουμε, να προσκαλέσουμε και τελικά να επικοινωνήσουμε με τα πρόσωπα που μας ενδιαφέρουν.
Οι κήποι μας δημιουργούνται με επίκεντρο την φιλοσοφία ότι ένα δώρο πρέπει να μεταδίδει θετική ενέργεια και να έχει αντίκτυπο στο σώμα και την ψυχή.
![original-multiple-w-2 παχυφυτα σε κουτι](https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/original-multiple-w-2-1024x734.jpg 1024w, https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/original-multiple-w-2-130x93.jpg 130w, https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/original-multiple-w-2-300x215.jpg 300w, https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/original-multiple-w-2-768x550.jpg 768w, https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/original-multiple-w-2.jpg 1200w)
![](https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/about-2.jpg 1200w, https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/about-2-130x80.jpg 130w, https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/about-2-300x185.jpg 300w, https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/about-2-1024x631.jpg 1024w, https://www.gardeninabox.gr/wp-content/uploads/about-2-768x474.jpg 768w)
You order, we pick, they’re happy!